Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz zoltanz #26124 üzenetére

    Én láttam elektrosokk-ot egy debreceni páciensen. Soha többet. Semmi miniatürizálás! Semmi értelme, hidd el. A környezet számára teszi kezelhetőbbé az illetőt, de eredményt nem lehet elérni vele. a terápiára alkamassá tétel eszköze lehetne, de én akkor sem hiszek abban, hogy ki kell sütni valakinek az agyát ahhoz, hogy segíteni lehessen rajta.

    A pszichoaktív szerekkel kapcsolatban meg csak annyit, hogy a kontrollálatlanságnak, és a vezető nélküliségnek nagyon nagy a rizikója. Iszonyúan nagy. CSak rásegít a patológiára, nem pedig ellene hat.

    Aki eleget tud mind az elme, mind a tudat működéséről, az nem hiszem, hogy józan belátással használja ezeket. Csak rendkívüli képességekkel bíró emberek számára van értelme ezt használni.

    Nézd, én már voltam egészen mélyen a tudattalanomban, és ami onnan kijött néha, olykor azt hittem, most fogok beleőrülni. Nem kicsit volt félelmetes, és alig bírtam el annak erejét. még ha van egy ösztönös tudatos védelmi rendszered is ezek ellen a hatások ellen, amint belöksz egy ilyen tudatmódosítót, azok java részét el is veszted.
    A vége vagy őrület, vagy betegség és halál. Ez egyáltalán nem játék, nagyon nem az... :(

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák