Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15511 üzenetére

    Sejtettem h végülis erre gondolsz. Csak kinek mi az élet...
    Fura most, mert az előző kapcs-ban még úgy voltam h mivel vele maradok örökre nem kell már másért aggódnom/gondolkodnom rajt. Most viszont ez teljesen megváltozott és már nem tudok többé arra gondolni h ha bárkivel is összejövök, lássak rá nagy esélyt arra hogy halálig kitartson.
    Esküszöm, most a naplementés felhők jobban érdekelnek mint h kivel meddig fogok maradni. Vagyis: kár ezzel foglalkozni, mindig is hülyeség volt. Majd alakul magától és megyek aludni mert már megint jönnek belőlem a filozófiák.. :D

    Amúgy szeretek ismerkedni és csajozni, akkor is ha van mellette vki akkor is ha nincs. Tudom ez nem szép dolog, de hát a hölgyek többsége sem mindig 100%-ban tisztességes :U
    Tisztelet a kivételnek!
    Az ismerkedéssel meg csak az a baj, h ha arra megy ki a dolog h párkapcs., akkor mindent megint elölről kell kezdeni és egy idő után ez néha unalmas. Persze van sok szórakoztató anyós és apósjelölt meg különböző finom vacsorák különböző helyeken, csak már néha túl sok még úgy is hogy nem egyszerre.

    A legjobb sztem: boldog párkapcs. és egy tartalék nő.

    Nah most már tényleg jóéjt!D

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák