Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz orbano #11749 üzenetére

    Akkor így jártál. Én nem szoktam hatalmas bicepszű pasikat hívogatni. :P Hívogassanak ők... ;]

    Tildy: Nem szoktam gonoszkodni. Ha igen, odarakom a smiley-t is.
    Morális kérdések együttélésbeli kifejeződése micsoda? Hogy nem ölöm meg a pókot a sarokban, mert buddhista vagyok, vagy nem használok légyírtót, mert szennyezi a környezetet és mérgező a halakra tekintve? (Mondom is neki, hogy ne nézzen csúnyán rájuk! :DDD )
    A vécézési szokások amúgy sem morális kérdések. A káromkodásra való hajlam bizonyos együttlét-szám után ki szokott derülni. Az is, hogy meghitt viszonyban már az orrod alá is ereget. Sőt, az is ki szokott derülni elég hamar, hogy a magyar munkaerőt támogató termékeket preferálja, és hogy szerinte a gázáremelés nem politikai, hanem gazdasági kérdés, és ennek megfelelően nem lehet szidni miatta a politikusokat, és el kell fogadni, hogy világpiaci viszonylatokban a vadkapitalizmus hatalma az erősebb, és hogy én lehetek folyamatosan renitens e kérdésben, és hogy forradalmárnak kellett volna lennem, de ez nem változtat a világ jelenlegi gazdasági szerkezetén. Mert hogy nálam etikai és erkölcsi kérdést jelent munkaerőként kizsákmányolni a harmadik világban élőket, vagy onnan menekülteket. De ezek együttélés nélkül is kiderülnek. Lövésem sincs, mi lehet morális kérdés, ami sok évnyi együttélést kíván meg...

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

  • #56573440

    törölt tag

    válasz orbano #11749 üzenetére

    egy este alatt? én is akarok Orsival álmodni :Y

Aktív témák