Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Xantomas #49898 üzenetére

    uhh, azért nem egyszerű ez a helyzet... kicsit filmbe illő, de én is szurkolok nektek :K hallottam/láttam már több ilyet, hogy hasonló kapcsolat után szünet, mindkét fél "megérett" fejben és utána folytatták és tökéletesen működik azóta is

    ui: előbb felugrott ex a sütőtálért... eléggé búvalbaszott volt, kérdezett a lányról is, hogy: "mit beszélgettetek" (csak nagyvonalakban vázoltam, mert nem akartam mondani neki, hogy: "ott aludtunk az ágyon egymás mellett, ahol épp ülsz") meg elővett dolgokat, amik közöttünk nem működtek... totál fura volt az egész... most én "lőttem le" úgy őt, mint ő engem 2hete, hogy: "átbeszéltük már a dolgokat, most minek firtatjuk megint?"

    ...na mindegy: gyógyultnak érzem magam és nem azért, mert más nő került a képbe, hanem azért, mert 1hete sem váltott ki igazán érzelmeket a jelenléte... :K (nagyon úgy érzem, hogy bánni fogja még azokat a dolgokat, amiket a fejemhez vágott 1hónapja és meg fogja próbálni visszacsinálni az egészet... de már késő... azzal, hogy azt mondta, hogy "igazából soha nem szeretett", elvágta nálam magát... egy baromi nagy hazugság volt akkor a kapcsolatunk nagy része, amiből nem kérek többet)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák