Hirdetés

Aktív témák

  • bigdigit

    addikt

    válasz Rica #49319 üzenetére

    egyet értek veled. :K
    az én nőm 21 évesen állt össze egy 45 éves pasival akinek szült is és el is vette majd feldobta a pacskert.előtte semmi élete nem volt.ekkor jöttem én és 6 év után jött rá ki kellene próbálnia 38 évesen milyen ha másik bré jár benne.addig csűrte csavarta a dolgokat közöttünk míg kirakott....rá 5 napra már térdelt is be egy másik pasinak úgy,hogy a pasi hozzá sem ért.mint egy igazi ribi...
    elmondása szerint ezután a pasi kb 1 percig járt benne de csak lazán félre húzott bugyi mellett bevágva.aztán kihúzta élvezés nélkül...ennyi volt az első szex.a második 1 hónapra rá történt.a szitu hasonló volt azzal a különbséggel a végén szólt a pasi ideje lenne lecidáznia a végén.persze a nőm ekkor sem kapott semmit és ne élvezett.
    szóval bekurvult rendesen.

    2 hónap múlva meg jött nekem rájött engem szeret és mással a szex sem jó és amíg ezt nem tette volna meg sose jön rá...
    én barom meg vele vagyok megint fél éve de egyre szarabb...

    azért megjegyzem ebben a 2 hónapban én sem ültem tétlenül otthon.de a tudat,hogy egy másik fa@ miatt rakott ki nálam szinte ugyan annyi mintha megcsalt volna.

Aktív témák