Hirdetés

Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz Lirion #37438 üzenetére

    Ezzel egyet tudok érteni. Én is meg akarom Neki mondani, h ne "zaklasson" most egy darabig, ha folytatná, de tnap se beszéltünk. Majd meglátom hogy alakul. Mármint lehet nem is lesz szükség, mível Ő is leáll majd..

    Igen ez a telefon visszahívós dolog, h bocsánatot kért, h gyorsan lelépett msn-ről ez eléggé lelkiismeretfurdalásra emlékeztet...

    Sztem arra nem vár, h ne hagyjak szünetet és támadjam le, mert vasárnap Ő kezdte el a mondókáját, h gondolkodott rajtunk és talán nem kéne folytatni...Ezek után várhat bármit is Tőlem egy darabig...

    Igazából csak pár nap múlva, (esetleg egy hét) derül ki pontosan, mert ha addig tényleg keres akk úgyis megmondom Neki, h hagyjon nyugtot most egy ideig nekem, és ha azután is szopat akk majd meglátom. De nem hinném h erre sor kerülne, mível 3,5 hónap alatt ez a 2. ilyen eset volt, szal lassan lehet Neki is leesik a tantusz, h nem működhet így, legalábbis ilyen formában nem...
    Am hétvégen osztkiren lesz úgyis, legalább akkor tuti nem fog írni.
    Visszatérve erre az sms-es kis storyra, rámír este msn-en, h megkaptam e. Rtam h semmit nem kaptam. Mondta, h ez érdekes, mert írt. Utána megnézte és rájött, h félre küldte. Kérdeztem mit írt, mondta, h csak annyit h aludjak jól, hiányzom stb. Ezek után rá 5 percre egy igen csak hasonló sms-t küld mostmár ténylegesen is az én számomra. Ez is furi h elmondja előtte msnen h mit írt, és még ezek után is tartja annyira fontosnak, h én (is) megkapjam ezt, holott már tudom mit írt...Persze ez is csak belemagyarászás, kifürkészés, amit orbano írt :B

Aktív témák