Hirdetés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    Sziasztok!

    Lassan már 8 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, talán valaki emlékszik még rám akkorról.. :))

    Ez idő alatt adódtak a volt párjával kisebb gondok, ugyanis egy időben írogatott neki, hívogatta, feltörte az e-mail fiókját, stb..
    Barátnőm szerint ezek az Ő dolgai, és Ő maga intézi el... Aztán amikor már tényleg idegesítő volt, közös megegyezés után, felhívtam telefonon a srácot, és megemlítettem neki, h mi ha lenne, ha lenne egy öccse, de ő lenne az apja.
    Ezek után úgy 3-4 hónapig nem volt semmi, egészen a múlt hétig. A beteg ember újra elkezdte a zaklatásokat. Mellesleg a vicc, h nem egy 14 éves gyerekről van szó.
    Párom szerint ez ismét az Ő dolga, és majd Ő leállítja.
    ..amit részben megértek, de én meg csak maradjak a háttérben, mint ha nem is tudnék az egészről?! Hova a férfi büszkeség?! :F :F

    ..és ez csak az egyik eset, ugyanis akadt még egy hódoló, aki már szerelmet is vallott neki sms-ben. Nah az ilyenekre teszek magasról.

    Mit tegyek?
    :R

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Aktív témák