Hirdetés

Aktív témák

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz Cs.Orsolya #18864 üzenetére

    Hm. A lényeg éppen nem az apa-lány viszonyban volt, csak azt nem tudtam röviden leírni, elcsesztem. :U
    Egyébiránt gondolj bele azért ebbe még egyszer. (Vagy majd belegondolok én. :P ) Ez a "szükségem van arra, hogy meghódítsanak" című rész már majdnem olyan, mint az " - I know Kung-Fu. - Show me." - féle felállás, amikor mindenki tudja, hogy tudod a Kung-Fu-t, naná, hiszen a letöltés kész, csak az a kérdés, hogy hogyan tudod és hogyan használod. Plusz a hódítás és a csábítás is mindig feltételez dominanciát, már amennyiben van egy kezdeményező fél és van cél. (Abba már bele sem mer gondolni az ember, hogy a cél közös. :U ) A hadászati (stratégiai) és a harcászati (taktikai) fejtegetésekbe meg én nem megyek bele, de azért azt érdemes végigrágni, hogy mondjuk egy vár, ami azt szeretné, hogy bevegyék (mert szüksége van a meghódításra), miért csuk be minden kaput, illetve hogy ugyanaz a vár miért nyit ki minden kaput egy másik helyzetben.

    (Bár most, hogy így elmúlt éjfél, lehet, hogy nem is annyira érdemes végigrágni. :D )

    Mindenesetre továbbra is fenntartom, hogy egyszer megy az egész hadsereg hódítani, utána "one riot, one ranger". (Az az egy ranger pedig igen hamar megsértődik, ha nem értékelik elégnek, és az sosem vezet jóra, ha egy ranger megsértődik. :] ) Besides, azt én döntöm el, hogy ami egyszer az enyém volt, az az enyém marad-e örökre, és hogy hogyan és miért. :P

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Aktív témák