Hirdetés

Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz tildy #16448 üzenetére

    én nem parázok valszeg még talizni fogok vele...de 28as nő már gyerek, lakás, kocsi, család ilyenekben gondlkodik...karrierje is kiérett...xarul érezném magam mellette....persze kivételek vannak...meg még hozzácsapódhat ehhez lehet sznob picsa ribanc is...armani, gucci, dolce...kis yorki, rózsaszín playboy ruhában, tele fuxxal, sminkkel...jujj hányingerem van tőlük :( ...bármi jól néznek is ki, és lehet mögöttük más van, 1 pipánál többre nem kéne egyik se...mondjuk ilyenekkel enm is foglalkozok, meg ez a 27es se ilyen...de ki tudja....
    Nekem nő kell leginkább olyan 22-23 lenen jó....aki tud bulizni szal tud 16 is lenni, de tud 25 is lenni ha kell fejben....vagyis olyan mint én :B

    pl:a pénteken megismert csaj imádja a bmw-ket... :)) ... a másik imád pecázni.... a 3.nak szintén kedvence cascada....de xart se ér ha a többi tuajdonságjegye undormány....nem tud tőrődni egy pasival...megszerzeni tudja de megtartani nem....ilyen az félnő.....nem kell....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák