Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz fokukac #11215 üzenetére

    Én elég önző típus vagyok, ha szex van, akkor csak velem foglalkozzanak. Az azonos neműekre meg nem gerjedek, így inkább passzolok még mindig. De mondom, amint lesz olyan nő, akit megkívánok ténylegesen, azonnal áttérek biszexre. Csak eddig nem akadt ilyen nő... :U :DDD

    Lorcsi: Az csak illúzió, hogy egy buta nőnek csak a testét akarod. Akarod azt úgy, ahogy van. Hidd el nekem! Ha nem akarnád, szimplán nem állna fel. Egyszerűen fogadjátok el, hogy van valami elképesztően vonzó egy mentálisan alacsony működésű, ösztönös női lényben. Van valami elementális vomzó erő benne, és ennyi. Hogy mi, azt mindenki döntse el önmaga. Egy olyan pasi, akit nem vonzanak a buta nők, az nem tudna szexuálni igazából egy igazi ostobácskával. Szeretitek, hogy ostobácska, csacsogó, megmosolyogni való, kissé bárgyú, és bizonyos tekintetben tehetetlen, kiszolgáltatott, védtelen, meg ilyesmik. Mellette puha, törékeny, és húsos. Van rajta mit fogni, csókolni, harapdálni, van mibe belemarkolni, van egy csomó olyan dolog rajta, ami selymes, dús, és puha. Vonzó, hogy ebben vannak a többletei, nem a penge agyában, ami éles, és húsba vágó, ha megszalad. Nem szeretitek, hogy vág az esze, mint a borotva, és a humora rést tud ütni apajzsotokon. Igazából nem szeretitek az okos nőket, mert vetélytárs, és tanító egyben, és annak meg kell felelni valahol, utól kell érni, vetélkedni kell vele, hogy "méltóak " legyetek rá. Az zűrös, sok energiát igényel, és fárasztó. Olyan, mint egy várat ostromolni néha. Pedig a falak Bennetek vannak.
    Egy buta nőn nincs mit ostromolni, elég, ha az ösztöneit mozgatjátok meg, és a vágyait elégítitek ki. Abból meg sokkal kevesebb van, mint a logika és az ész furmányos csapdáiból...

    Á, nincs jelentősége...

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák