Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok!
    Letöltöttem az ESET oldaláról a Smart Security 3.0-ás verziójának 30 napos próbaváltozatát.
    Lenne egy kérdésem:
    Amikor update-elni akarja a vírusdefiníciós fájlokat, akkor hibát ír ki hogy a Kód és a Jelszó nem megfelelő. Azért csodálkozom ezen, mivel ez egy ingyenes 30 napos próbaváltozat, nem? :F Egy napja sincsen még hogy feltettem.
    Ugyanakkor ha manuálisan update-elem, azt elfogadja. Na most, ez így normális? Biztos hogy 30 napig így is tudom majd használni? :F

    Előre is köszi.

    Mod: Na, most végre kiírta, hogy "License valid until 11/30/2007". Remélem már nem fog szarozni... :DDD Sorry, akkor így tárgytalan, hacsak előbb még ki nem ír valami hülyeséget. Mondjuk ez még mindig nem 30 nap, hanem csak 22, de mindegy. Ez legyen a legkevesebb.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz BlacKSouL #1015 üzenetére

    Köszi a választ.
    A frissítési gond megoldódott, most már automatikusan működik. Eddig nyavalygott a jelszó és a kód hiánya miatt. Pedig nem írtam be neki semmit. Egyik manuális update után kiírta a Valid License-t, azóta frissíti magát. :R

    Idáig jól műxik nálam. Most perpill. XP van fent (Dungeon Keeper 2 Rulez! :DDD ), de amúgy Vistát szoktam használni, remélem hogy ott is megy majd rendesen.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    Olyan problémám lenne, hogy nem tudok bejelentkezni a My Eset fiókomba, mivel visszaállították (reset-elték) a jelszavamat. De amikor rákattintok az "Elfelejtett jelszó" lehetőségre, majd beírom az email-címemet, valamiért nem küldi el a jelszó megváltoztatását lehetővé tévő emailt. Az oldalon (my.eset.com) azt írja, hogy elküldte az email-t, viszont sehol sem kapom meg, pedig mindent megnéztem már.

    Most raktam újra a rendszert, ezért ismét be kellene aktiválnom az Internet Security-t, amihez 2020.06. hónapban vettünk közösen egy 5 gépre szóló két éves licencet, ami 2022.06. hónapig él. Azaz még a fele hátravan. Hozzá van rendelve a My Eset fiókomhoz, de oda a fent említett probléma miatt nem tudok belépni, és licenckulccsal sem engedi aktiválni, mivel új gépnek érzékeli, és ugyebár már mind az 5 aktiválási lehetőség elfogyott.

    Tudnátok ebben segíteni, hogy mit lehet csinálni ilyenkor? Valahogy be kellene jelentkeznem a My Eset fiókomba, annyi lenne az egész, de mivel megváltoztatták a jelszavamat (állítólag volt valami feltört fiókból nyert adatokkal való belépési próbálkozás több esetben is), ezért most nem tudok belépni a régi jelszavammal, és amikor újat akarok kérni, nem kapom meg az emailt, amivel ezt meg tudnám oldani.

    Kipróbáltam a Google-fiókom email-címével is kíváncsiságból, de ugyanaz volt, illetve a Windows Live email-címemre sem kaptam semmit, akárhogy próbáltam többször is elküldetni velük a levelet.

    Szerintetek mi a hiba? Minden más email-t megkapok, jönnek rendesen, ahogy eddig is, azaz nem beállítási gond van. A levélszemét között is néztem, ott sincs semmi. Ötlet???

    Előre is köszi a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Jack Oneill #7580 üzenetére

    Oké, köszi, majd írok nekik, bár valószínűleg én csesztem el, mert újratelepítés előtt nem uninstalláltam az ESET Internet Security-t, így gondolom, nem vonta vissza a licencet, ezért írja ki, hogy túl sok gép használja a kulcsot.

    Meglátom, mi fog történni, de megmondom őszintén, hogy nem értem, miért nem működik webes felületen keresztül az új jelszó kérése... :F Kipróbáltam több olyan oldalon is, ahol regelve vagyok, hogy elküldik-e rendesen az email-t, de semmi gond nincs velük, minden emailt megkapok, egyedül az ESET oldaláról nem kapom meg a jelszó megváltoztatásához való emailt... fura.

    Majd jelzek, mit írtak, bár jó lenne, ha a fiókomhoz hozzáférnék végre. Elvileg akkor újra működne a cucc, és nem buknék el egy teljes évnyi licencet (nem mintha földhöz vágna az a párezer forint, de akkor is, ha már megvettem, hadd használjam).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Jack Oneill #7582 üzenetére

    Ok, lehet, hogy én tudom rosszul. Mondom, nekem azt írja, ha kulccsal akarom aktiválni, hogy túl sok gép használja már ezt a licencet. Mielőtt újratelepítettem a windowst, simán működött a program, nem jelzett semmit, hogy rossz lenne a kulcs, vagy gond lenne a licensszel. Sőt, arról sem kaptam tájékoztatást, hogy visszaállították a jelszavamat. Csak miután az újratelepítést követően aktiválni akartam a programot, akkor derült ki, hogy reset-elték a jelszavakat.

    Amióta nem tudok belépni a myESET fiókomba, azóta nem tudom aktiválni kulccsal a programot sem. Viszont hiába megyek az "Elfelejtette a jelszavát?" lehetőségre, ott megadom az email-címemet, de nem kapok semmit, pedig írja, hogy elküldte.

    Ez a gondom most, hogy nem kapom meg az emailt, amiben meg tudnám változtatni a jelszavamat, mert addig nem tudok belépni a myESET fiókba, amihez hozzá van kapcsolva a licenc. A kulcsot nem fogadja el, hidd el, próbáltam kétszer is, mindig azt írja, hogy túl sok gép használja a licencet. Már írtam nekik a problémáról, de eddig még nem válaszoltak.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Jack Oneill #7584 üzenetére

    Én is, feltéve, hogy válaszolnak, már eltelt két nap és még semmi...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Jack Oneill #7586 üzenetére

    support@sicontact.hu

    Még most sincs válasz.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák