Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rison77

    senior tag

    válasz Romvr #239 üzenetére

    Amúgy igen, ez szerintem még tisztázatlan, hogy lehet offline játszani, de az adatokat a központi adatbázisba a felfedezésről kötelező feltölteni? Ebben az esetben ha valaki offline játszik nem tudom 2 hónapot azután úgy dönt, hogy bekapcsolja az online módot, leszinkronizálja az adatokat, felfedezett dolgokat és netalán azon a területen más már járt, és ő hamarabb töltötte fel az adatokat, akkor mi a helyzet? Kiírja, hogy bocs ezt elvesszük tőled , mert valaki már felfedezte, vagy tényleg annyira kicsi az esély erre, hogy számításba se vették ezt a lehetőséget?

    [ Szerkesztve ]

  • front3r

    őstag

    válasz Romvr #239 üzenetére

    Az elég bizarr lenne, ha ezt meg lehetne tenni, hogy odamehetsz bárkihez, és találkozol vele. :S
    Akkor miért single player? :D
    Értem, hogy sokan szeretnék ezt, de akkor ez legyen teljesen külön az alapjátéktól, én se szeretnék harcolni más játékos ellen.

    Rison77: Na ez jó kérdés!

    Romvr: Viszont másfelől nem gond, hogy keveset tudunk, több lesz benne a meglepetés! Sok játéknál pont az a gond a marketinggel, hogy nem játszottál vele, de már mindent tudsz róla. Itt még az is kérdéses volt, hogy mit is kell csinálnod pontosan a játékban? :D Viszont ez már lassan napvilágot látott, de biztos van még rengeteg meglepetés a játékban.

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

  • edgR

    őstag

    válasz Romvr #239 üzenetére

    Mikor mondta? 1-2 évvel ezelőtt? Sokan, köztük én sem, azt sem tudtam, hogy létezik NMS. Az is elképzelhető, hogy csak engedtek a nyomásnak, az óriási hypenak, ami kialakult a játék körül.
    A véleménye neki is változhat,és ezektől az opcióktól csak fejlődik a játék, nem romlik. Biztos vagyok benne, hogy úgy fogják beépíteni, hogy kedvezzenek azoknak is, akik csak egymaguk szeretnének Vér Istvánok lenni.

    Arról is beszélt már korábban, hogy nem lesznek háziállatok, illetve idomíthatók a felfedezett lények.
    "Feeding – creatures now have their own diet, based on planet and climate. Feeding them correctly will yield different results per species, such as mining for you, protecting the player, becoming pets, alerting you to rare loot or pooping valuable resources."

    Meg arról is, hogy nem lesz sem bázisépítés építés, sem űrállomás.
    "Next up we’re adding the ability to build bases and own giant space freighters."

    Opcionális feltölthető felfedezések ettől persze még lehetnek, de a #240 miatt valószínűleg, ha meggondolnád magad, akkor ezt új játék indításáig nem változtathatod majd meg.

Új hozzászólás Aktív témák