Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz pomk #655 üzenetére

    PS-en játszom én is viharokkal találkoztam. Igazábol kimerül a látvány abban, hogy kavarog a por illetve esik az eső ha épp olyanja van :]. Esőt szintén lehet látni, hogy esik szépen.

    (#657) Cheesus : Igen nagyjából ez a két út van, vagy a középpont felé vagy Atlas ami többnyire totál más irányba visz vagy végül is a harmadik mikor mész amerre akarsz :D. Atlas keyt az egyik rendszerben kaptam, találtam az űrben egy ismeretlen jelforrást (érdemes az űrben is nyomkodni a scan-t). Ez is egy űrbázis féleség volt mint ahol kereskedni lehet csak kisebb. Két jómadár volt a bázison az egyiknél lehetett "utat" váltani ha épp akarna az ember. A másikkal beszéltem és adott egy Atlas Pass v1 receptet ebből meg le lehetett kraftolni a kulcsot.

    Shielding Shard-al fel lehet tölteni a különböző pajzsokat amik természeti hatások ellen védenek. Ugyan az a szerepe mintha pl plutóniummal feltöltenéd a ruhád létfenntartó rendszerét csak ezeket pajzs rendszereken lehet használni. Ugyan így vannak energiacellák azt meg pl a ruhánál lehet használni meg a multi tool-nál.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák