Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz tuki2200 #17114 üzenetére

    És csak a "Pro/Plus/kiscica" verzióra? Ennek azért kicsi az esélye, az emberek morcosak lennének, ha máris új konzolt kellene venniük...a többi gyártónál is csak úgy működik a fejlesztett verzió, hogy az alapra is megjelennek a játékok, max a turbózott konzolon szebb/gyorsabb. Max az akksihoz, a kijelzőhöz meg úgy összességében a minőséghez (joycon problémák pl.) nyúlhatnak hozzá szvsz "büntetlenül", minden más visszafelé sülne el. Vagy egy olcsóbb verzió (kisebb, nem levehető joyconokkal, stb.) az amit még el tudok képzelni. Plusz most fogják lassan bejelenteni a többiek is az új konzol generációt, és bár tény, hogy nagyon sikeres a Switch, de azért sokan második/harmadik konzolnak vették meg, így nem biztos, hogy lecserélnék egy erősebbre az előtt, hogy megvették az új generációs konzolokat.

    De ez csak egyéni vélemény, majd kiderül, hogy mi lesz :)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • ayo

    addikt

    válasz tuki2200 #17114 üzenetére

    A Wii U időszakot még most is nehezen dolgozom fel. Ahhoz képest jobban állunk ez tény, de azért ne ez legyen a mérvadó :D
    Az upgrade csak kósza hír volt, ha jön is akkor nem 2 év után fogják, semmi értelme nincs, hiszen veszik a gépet mint a cukrot.

    (#17113) djozsi: tényleg erős túlzás. nagyon élveztem a full áras Kirby 5 óráját, amit kipofoztak most akár 7-8-ra is :D én továbbra is az idei Nintendo és nem minden platformra megjelenő indie bejelentést várom. ez van.

    mike1334: még mindig a legizgalmasabb dolog szerintem a DS helyzete. mikor lesz vége, mi lesz az utód, lesz utód?

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák