Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz TheTruth #485 üzenetére

    A DS csak úgy tömve van jobbnál jobb kaland/rpg-el.

    Az FF4 nekem kicsit csalódás volt, de a karakterek és a történet evlitte a hátán a játékot, a FF:CC-s sorozatot nem próbáltam még, Zeldákat se próbáltam.

    The world ends with you: egyike azon játékoknak ami miatt megvettem a DS-t, kedvencem is, maximálisan kihasználja a DS minden lehetőségét (dual screen, mikrofon, touchscreen). Egyszeűen zsenális az egész, a karakterek, a történet, a zene, egyedül a harcrendszert kell megszokni, máig van pár pin amit igazából nem tudok rendesen kezelni.

    SMT: Devil survivor: másik kedvenc, sztori és szereplők szintén 10/10, harcrendszer szintén, csak ajánlani tudom, bár nem realtime és csak USA-ból szerezhető be, de ebay-en ez nem gond, akár postaköltség nélküli eladót is lehet találni.

    Etrian Odyssey-k és SMT: Strange journey: körökre osztott kalsszikus dungeon-crawlerek, igazából semmi extra. EO-knál a kasztrendszeren a hangsúly, SJ-nél pedig a démonok begyüjtésén és fejlesztésén (pokemon style :) )

    DQ9: szintén nem realtime, de majdnemhogy kötelező. Mondjuk nekem nem tetszett a "hagyományos" parti hiánya, de ennek ellenére simán megéri az árát, heti szinten jönnek ki hozzá új küldik, amiket netről lehet letölteni.

    Nem RPG-k, de a Prof Layton játékokat is nagyon jók, nemsokára jön ki a 3. rész. Kaland és puzzle olyan formában ahogy még senki nem csinálta.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák