Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Kuznyikov #1 üzenetére

    A kérdés megválaszolása bonyolult. Először is, annyival nem jobb a Live!. De, ha stereo fülessel halgatod, akkor meg tökmindegy, mert úgy sem 5.1-s, igaz? Ami az alaplapi mellett szól, hogy azt nem kell megvenni, a Live!-t meg ezek szerint ki kell majd perkálni. A Live melett pedig az szól, hogy az alaplapi a procidat egy kismértékben visszafogja, de ez felugorhat 5-10%-ra is. Tehát, ha erős a proci, akkor mindegy.
    Szvsz, a megoldás, gyűjtesz pízt, és veszel egy Audigy 1, 2, 2ZS-t. Ezek, még az A1 is sokkal jobb választás, és ráadásul, az A1 majdnem A2-re alakítható (jel/zaj arányok, stb...). Erröl pl. van külön totyik is. Ráadásul, egy átlag boltban az SB Live! 5.1 7E körül mozog, az A1 10E, és megéri azt a külömbséget!:B
    Külömben, én is hasonló cipellőben járok. Igaz, nekem egy Abit AN7-m van, de ugye a hangkártya dettó u.a. Viszont, én már megvettem a Live!-t, és igazából annyival nem jobb, de nekem a teljesítményemet érezhetően visszafogja némely játékban (Duron 1600@2088). Most gyűjtök új hangkártyára.:DDD
    Ja, és az én fülesem 5.1-s, CSAK ezzel használom.

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák