Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Reggelt az uraknak....
    Mai meglepetés... :DDD

    Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek :B
    Tegnap kemény volt,,,
    Ezt ki kell beszélnem magamból...Ülök egy próbán,hangosítok, ahol tömegesen "vettek körül" a 20 éves kiscsajok ilyen kis pics@ gatyákban....tevepata,,,tevepata mindenhol b@zzz....(közben szopok torokkal, mert ez sajnos egyben munka is,,,és kb 40db zenét variáltak úgy(sorrend-vágás-etc-etc), hogy a végén már azt sem tudtam merre vagyok arccal... de ez most mindegy is....)
    Szóval ülök ebben a közegben(ami azért fontos mert jó fejek, szóval megy a csipkelődés ezerrel)...
    viber üzenet....
    a külföldön élő ismerősöm kezdi el nekem legnagyobb meglepetésemre taglalni, hogy akár honnan is nézi,,,én lennék neki a tökéletes,,,és már az sem érdekli, hogy fiam van,...stb...stb....
    Komolyan jó, és mély barátságban vagyunk, és a múltban volt is ennél több...de azt hittem ezen már túlléptünk...na mindegy,,,,szóval kamillázok a telefonra, hogy wtf?
    erre látom, egy másik viber üzenet, másik hölgytől...
    hogy hol vagyok,(?) mert ő most esett be a házba, kicsit drinkelt a barátnőjével, és ő most akar engem,,,de azonnal használjam ki a testét..... :DDD :DDD

    Egy pillanatra, azt éreztem eldurran a májam, és horrorba fullad a próba, és mindenfelé véres cafatok lógnak majd,,,mert ezt már nem fogja elbírni az egóm, és a májamra megy :DDD :DDD

    Miia lóf@sz,,, kisütött a nap? vagy mi van?

    Imádom ezt a világot....egy ideig agyaltam, hogy miért, meg hogy? Hiszen pocakom is van,,,akkora az orrom mint egy cápauszony,,, de komolyan nothing special...
    De már lesz@rom...nem akarom tudni, mi miért történik.... :N :))

Új hozzászólás Aktív témák