Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Debilon

    addikt

    Hali!
    lenne egy olyan gondom, hogy tegnap óta nem indul a gépem.

    el kellett mennem itthonról, mikor pár óra múlva hazaértem (közben volt egy kis dörgés/villámlás) a gép zúgott, egeret megmozdítva nem reagált semmire, bekapcsoló gombot megnyomva visszajött a kép, de az egérmozgásra nem reagált semmit sem, ezért táp hátulján ki/be kapcsolás és azóta meg sem nyikkan, ezután ami fura, hogy a gépre kötött DGFT közepén még nagyon halványan villogott a "GT" gomb egy darabig

    pedig valami lehetett, mert Inviteles (ex Fibernet) kábelmodem is megzakkant, mert az összes led világít rajta (ezt holnap cserélik majd)

    amit ma megnéztem egy kölcsöntáppal, hogy azt rádugva gépemre sem indul el. a kölcsön táp a saját gépét elindítja. az én tápom belepróbálva a másik gépbe szintén elindul, tehát elvileg a tápommal semmi probléma nincsen

    égett szagot, égésnyomot sehol nem látok az alaplapon
    próbából VGA nélkül, 1 vinyót a tápra akasztva sem indul el.
    konfigom az adatlapomon, de azért leírom:

    Giga GA-MA770 UD3 rev2.0
    Phenom II X2 545
    4x1GB DDR2 800
    XFX Radeon 4830
    250 GB + 2TB vinyó

    tehát a gép meg sem nyikkan, egy venti sem pörög föl, a táp sem kapcsol be, annak a ventije sem mozdul

    fent leírtak után én az alaplapra gyanakszom, aminek majd holnap próbálok utána járni

    esetleg valami ötlete van valakinek?

    szerk: és ami fura, hogy a TV, beltéri, monitor, router mind tökéletesen működik, a gép pedig másik dug aljba dugva sem

    [ Szerkesztve ]

    Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák