Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Áki bá

    újonc

    válasz aza444 #1 üzenetére

    Hello! Nemrég vettem én is egy M500-ast, az elején meg voltam vele elégedve, tényleg szép a kijelzője, kamerája, sebessége is nagyon jó. De (és itt jönnek a negatív tapasztalatok) nincs rá fólia, nincs rá szilikontok, sehol nem találtam akkut hozzá, ha azt kéne esetleg később szerezni hozzá! Ezt azért írom, mert ért egy kellemetlen meglepetés, amikor offline navit szerettem volna elindítani a telón. Sehogy sem akart jelet találni, szóval többszöri próba és óra után felhagytam a próbálkozással. Gondoltam, rendben visszaviszem. Na de a mai nap folyamán elszállt a giroszkóp is, és ez már annyira nem tolerálható számomra, (főleg a gps rész, mivel ez a cég elsősorban navikat gyárt) nem is értem, ez hogyan is fordulhat elő! Elsősorban második készülékként vettem, tablethelyettesítőnek, kevesebb helyet foglal a táskában és netkártya van benne, azzal használom, de folyamatosan csalódnom kell sajnos benne. Jó lenne ez a cucc, ha jó lenne, de sajnos nem az. Kiváncsi vagyok, hogy a szerviz mennyire tudja kijavitani ezeket a hibákat, illetve, hogy mennyire lesz tartós a hibák kijavítása.

  • nagymedve970

    tag

    válasz aza444 #1 üzenetére

    Nem rég volt szerencsém ezen modell "s" változatához. (Bár ne lett volna:( )
    Hardwer okés, IPS kijelző csodaszép, készülék dizájn formaterv fantasztikus, de csak a baj és gond van vele (akku=0, füles csatlakozó használhatatlan, mem. kari adatait sűrűn csak újra indítás után látja egy darabig... szóval kuka, úgy hogy ez is 3 napon belül vissza került a boltba.

Új hozzászólás Aktív témák