Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balaaa88

    aktív tag

    Megosztanám az eddigi - több, mint 12 órás :) - tapasztalataimat a telefonra vonatkozóan.:

    Hardver:
    Csomagolás / kidobozolás:

    A dobozban a telefonon kívül pluszban van egy kijelzővédő fólia, az akkumulátor, USB-kábel és egy 5V0-os, 1 A-es töltő. Ezeken kívül magyar felhasználói kézikönyv is megtalálható. Az USB-töltőről /-kábelről látszik, hogy az olcsó kategória felé hajlanak (tehát eBay-en "Price + shipping: Lowest First" kategória), de amit kell, azt tudják, nekem a töltő is és a hozzá csatlakoztatható kábel is tökéletesen működik, bár a töltő USB-foglalata kicsit szorul és nehezen lehet be-ki dugni a kábelt, de ennyi baj legyen. Az akksi 2000 mAh-s. Eddig egyszer töltöttem fel (erről később). A telefon hátlapja nem csúszik, sima, "gumírozott" szerű hátlapja van.

    Telefon hardver:

    Én akadást nem tapasztaltam az alaprendszer futtatása során, játékot még nem nagyon pakoltam rá, de szerintem nem lesz vele probléma. Kijelzője - nem a tökéletesen tökéletes, de - igen szép képet ad. Fényereje is teljesen rendben van (az automatikus fényerő-szabályozás nálam működik). Hangszórója is jó minőségű. Kamerája negatívuma, hogy egy darab kicsi LED van fényerőnek, így kevés fénynél, sötétben nem csinál értelmes képet, de szerintem ez majdnem minden telefonnál le lehetne írni. Akkuidő: tegnap (03.12-én) kb. 19:00-ra töltődött fel 100%-ra, majd játék (!) / nyomogatás után most az íráskor van 63%-on WiFi-vel bekapcsolva, 1 db SIM-el. Használat közben merül az akkumulátor ;) de ha nincs ébren a telefon akkor nem eszik sokat, inkább keveset.

    Telefon szoftver:

    Szerintem: ez a leggyengébb része a telónak. Samsung koppintás egy kis módosítással... Még bugos az értesítősáv (a színével van probléma). A csengőhangok is Samsungról ismerősek lehetnek. Ezen kívül nincs nagy gáz. Ha folyamatosan javítják frissítésekkel a szoftvert, akkor tuti lehet. Vagy custom ROM-al kiváló is. WiFi nálam nem dobál le, az is jól működött és a BT, GPS is.

    (Röviden ennyi.)

Új hozzászólás Aktív témák