Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d3adm3at

    csendes tag

    válasz Wilson #37 üzenetére

    halika!

    a fentebbi lineket probald meg ott eleg sok leiras van a nargile-okrol

    ez az elso link amit talaltam regebben, itt van leiras is a hasznalatrol:
    Bővebben: link
    Itt is lehet vmicsket tanulni rola:
    Bővebben: link
    ez viszont sztem a legjobb itt egy eleg kiterjedt leirast talalsz rola
    Bővebben: link

    femcsipeszt szerintem lehet venni a 6-os villamos budafoki uti megallojaban a hentesboltban, mert ott igazabol tobb pipa, meg dohany van, mint hus:D

    en szemely szerint az almas es a narancsos-vegyesgyumolcsoset preferalom, de az epreset is kiprobalnam majd...

    a dohanyra azert kell alufoliat rakni, h a fudnek ne legyen annyira szenes ize, es a foliat kb annyira surun kell kilyukasztgatni, mint ahogy az a vizipipa.uw.hu-n levo fem-szentarton a lyukak vannak http://vizipipa.uw.hu/alu.jpg

    az egeszsegre nem nagyon karos, mivela dohany kulonlegesen van elokeszitve ha jol tudom: atmossak tobbszor, hogy a katrany kijojjon belole, es a nikotintartalma se olyan nagy, mint a sima dohanynak.

    huhh, hat egy szuszra ennyit. ha nem valaszoltam meg mindent akkor csak szolj, vagy ha valamit nem mondtam esetleg jol akkor javitsatok csak ki nyugodtan.

    ''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

  • d3adm3at

    csendes tag

    válasz Wilson #64 üzenetére

    Kimerito leiras.:D Amugy az erpres dohanyrol ugy hallottam, h erosebb sokkal, mint az almas, tehat ne lepodj meg, hogyha kapar. Ezen a hotarto dolgon en is gondolkoztam mar, de az eleg maceras, hogy felrakom a szenet, utana a hotartot, mert a szenet bizony eleg gyakran (kb. 5-8 percenkent) tisztitom a a hamutol es akkor ugyebar le kell venni a burkot. :(

    Ja nem is mondtam, szerintem sokkal kevesbe erezni a szen izet, ha idonkent az ember leveszi a szenet rola, megforgatja, kicsit megkocogtatja a talcan (lehet am, hogy ez a mondat nyilvanvalo es semmi ujat nem kozoltem vele).

    Legkozelebb, ha lesz bananosat szeretnek venni, vagy citromos-narancsosat nyammi.

    [Szerkesztve]

    ''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

Új hozzászólás Aktív témák