Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wilson

    csendes tag

    A boltban végre jártam én is, nagyon király.Arc elég közvetlen, segítőkész, mindent lehet kapni (kivéve azt a széntartó tálcát, mert kérdeztem és azt mondta, hogy oda fóliát kell tenni) és tapasztalataim szerint olcsóbban is, mint ahol eddig néztem.
    Kiszolgálás is 5 pontos, ez magyarországon elég ritka, lehet azért fordulhat itt elő, mert az eladó nem magyar.
    Itt lehet kapni hőtartó burkot.A legnagyobbat vettem, de mondtam neki, szerintem kicsi lesz, erre ő, hogy akkor sincs probléma, mert akkor hozzam vissza.Sajna kicsi lett, mondtam is másnap és ő megint felajánlotta, hogy hozzam vissza, pénzt visszakapom.
    Nem vittem vissza, mert majd megemelem picit és jó lesz, de ezzel csak a boltos korrektségét akartam bemutatni.

    Vettem epres dohányt és olyan kilós szént, mert ő ezt ajánlotta és ez egy életre elég lesz.Bár a darabolásával gondban vagyok.Nekem a begyújtása sokkal könnyebben megy, tényleg nincs csillagszórózás, szemetelés, meggyújtod, fújod (ha csak láng fölé tartod, nem gyullad be, de ha fújod mint barom, akkor nagyon izzik egy fél perc alatt) és elhanvad magától.

    Nem tudom, hogy az új szén miatt, vagy a hőtartó miatt (valszeg a kettő együttes hatása), de olyan kazánt varázsolok egy perc alatt, hogy szinte hozzá se kell nyúlni a háromnegyed órás szeánsz alatt.
    Csak a DVD-met kellett levennem sűrgősen, mert a hőtartó fölött volt 30-40 centire és majdnem ráolvadt a pipára, szóval csak óvatosan az új cuccokkal.

    Viszont mióta az új dohány, hőtartó, szén kombinációt használom, erősebbnek tűnik, jobban kapar a füst.
    Remélem nem a szén miatt van, mert sokkal jobban használható + olcsóbb mint a másik.De ha Te úgy érzed d3adm3at , hogy tisztább lett töle a tiéd, akkor lehet, hogy csak az epres dohány ilyen.Ma visszatérek az almáshoz, annak amúgy is erősebb volt az aromája és majd meglátom.

    A húsbólt pedig csalóka, mert ott van egy nagy hentes, de ott csak sertés van meg ilyenek, d3adm3at már pontosan leírta hol van, csak annyit tennék hozzá, hogy ez inkább olyan mindenes, mint hentes, mindenféle arab cuccot lehet ott kapni (igaz húst is) és nem a nagy ''Hentes'' feliratról lehet megismerni, mert olyan nincs kitéve.

Új hozzászólás Aktív témák