Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    addikt

    válasz plus44 #4040 üzenetére

    Magam keverem a dohányokat dohányboltban kapható száraz vizipipadohányból és ált. elements ízesítőből.
    De már jó ideje nem ugyanolyan az élmény. Nem a "kerámián" múlik, mert a Vortexemmel is szar volt egy ideje. Valszeg az elements sem a régi már, meg ez a dohány sem. Sokkal jobb volt a full száraz müzli formájú kiszerelésben, amit nekem kellett felaprítanom. Csak ez már nem járható...

    Nem tudom szétszedni a pipám testét már régóta, belekötött a teflonszalag a menetbe, amivel a szelelését szüntettem meg. Gondolom az ízen sokat segítene egy alapos takarítás, de nem jön széjjel.

    Régen pl. imádtam a sárkánygyümölcsös általam bekevert dohányt, de szerintem soha nem tartott 50 percnél tovább, mindig hamar elfogyott. Az egyesek által emlegetett másfél órák előtt értetlenül állok általában.
    A régi epres is kiváló volt, viszont mostanában semmi íze nincsen. :(

    Természetes szenes kérdésre nem igazán tudok még válaszolni, kb. kétszer volt rajta, nem túl nyerő dohánnyal. (Passionfruit meg a Grapefruit jól hangzik, de nem ízlik annyira. Te mit használsz?) Kb. 20 perc után beégett, utána fele szénnel rendbejött. De 2-vel beindítani nem lehet... Próbáljam meg 2 réteg páncélfóliával? 1 mintha kevés volna. (ez előtt sima vagy grill-alufóliám volt 4 rétegben, utóbbival jobb volt)

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák