Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brodorics

    csendes tag

    válasz varek #26498 üzenetére

    Dettó ugyanez az eset. a mienk SE9, szintén hiány, hát segítségül küldtem nekik pár linket honnan lehet beszerezni. Tört volna le a kezem mikor felhívtam őket. Nekünk is megküldték az akadály levelet. Az eredeti SE már lassan 5 hónapos, azóta nem kaptak újat? Nem is kértek? Ezt nem nevezném "mindent megteszünk Önért" hozzáállásnak. Nincs rajta a címzett cég, ilyet itthon is tudok gyártani és meg sem kell erőltetnem magam. Ja és a legjobb, a kereskedelmi problémát műszakinak beállítani, majd erre hivatkozva tologatni a határidőt 1 hónap, kettő, vagy egy év, vagy a végtelenségig! :((( Nem is értem: ha előre kifizették az invertert, vagy előleget adtak rá, akkor perelhető a beszállító. Ha nem fizettek előre, a befizetett 50%-ból akkor mi a bánatba reménykednek a szállításban, mikor azóta 50%-al drágultak az inverterek. Naná annak fogják leszállítani aki a magasabb árat fizeti. Amit nekünk rendeltek az meg elfelejthető.
    Ha megbízok egy másik céget akkor az egész engedélyezési folyamatot újra kell kezdeni, vagy a hálózatos engedély ugyan ilyen rendszerre átvihető egy másik telepítő céghez? Már komolyan ott tartok, hogy hagyom elbukni a lelépési összeget, de legyen már végre valami. Minden napsütéses nap nettó veszteség. :O

Új hozzászólás Aktív témák