Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ket_kerek

    csendes tag

    Sziasztok!

    Állami támogatás és elektronoikus szerzodes kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

    Itt állok extra gondban, megállapodtam a solar-kit-el és kiderült, hog eszerződést (www.eszerzodes.hu) kötnek.
    Nekem ezzel nincs alaqpvetően gondom, viszont nagy kérdés, hogy állami támogatás kapcsán valóban elfogadja-e majd a kincstár?
    Kicsit ingatag is szerzintem a dolog, hiszen az én oldalamról biztosan semmi hitelesítés nem történik meg, valaki aki az emailcímem mögött áll, az bökött rá, hogy ok, erre kerül mindenféle hitelesített meg időbélyegző, de az emailcímem nem hitelesített.
    (elvben ugye közjegyzős vagy más személyes hitelesített e-aláírás lenne hiteles, illetve van az emagyarországon is etanusítás, de azt meg az okmányirodában regisztrálták, így az is valami)
    Szóval kaptam egy jogi állásfoglalást, hogy ez az eszerzodes hitelesnek tekinthető, és ezt kell a kincstárnak majd a többi papírhoz mellékelni, de gyanítom, ez nem feltétlen hatja majd meg őket, ha éppen nem akarják.

    Szóval bárki valamelyiken elektronikus szerződéssel igényelt-e vissza otthonfelújításos (vagy más állami) támogatást? Működik-e? Menniyre elterjedt-e napelemes körben, vagy papiron szerződnek inkább?

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák