Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz huszi.gyb #4433 üzenetére

    Akkor ez a szívató: magától nem nő meg az alapjárat! Azért nem akar menni a pirosnál, mert a kuplung elég magas fordulatszámon nyit (mondta is Gergő, hogy tuning kuplung, pedig nem az!), talán 4000 körül, de erre most fejből már nem esküszöm meg. Ha küldesz egy videófelvételt az alapjáratról, megmondom a fordulatszámot. (A proggit még mindig nem írtam rá, de a hangból "kiszámolom" neked pikk-pakk.:DDD)

    Ígértem (rég) a CSV-t is az elmúltnyócév elmúlt 4 évről.:B Most épp egy Excelt gyüszmékelek belőle, mert azt akarom megtudni, hogy mikor volt ilyen magas a fogyasztás bármikor is. (SpeedoHealer + Multivar + tél kombóval volt, 2012-2013 telén "5L", de pont baromi ritka tankolásokkal: akár még párologhatott is közben a benya...) Viszont érdekes, mert alattad MINDIG is többet fogyasztott, mint alattam, pedig könnyebb vagy.:DDD Tudom, megbeszéltük, hogy részben a kétszemélyezés, részben az újdonság varázsa, és a sok nyelezés...:R

    Lényeg a lényeg, hogy most ezen dolgoztam, de sajna még nincs kész, úgyhogy egyelőre csak annyi, hogy 4,7-eket alattam a SpeedoHealer + Multivar hozott ki, de ugye azt tudjuk, hogy olyankor 15% el volt csalva, tehát az is 4,1L alatt marad valósban: ez nem normális fogyi. Pont.:N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák