Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Hashvrad #26 üzenetére

    "Viszont ettől még nem lesz igaz, hogy játékra a konzol a legjobb megoldás, mert a legnagyobb kompromisszum az, ha nem tudsz azzal a játékkal játszani amivel akarsz."
    Hát, pedig PC-n se elérhető minden játék, különösen a PS-esek nem. Tudom, most elkezdtek megjelenni a régebbiek, ami egyébként nagyon pozitív, de magamon azt vettem észre hogy bár anno kifejezetten csak az exkluzívok miatt vettem PS-t(PS4-et), egyre inkább PS-re veszem meg az elérhető játékokat, pusztán a jobb felhasználói élmény miatt... kivéve azokat amelyikeknél a kontroller használhatósága a szűk keresztmetszet - hiába lehet egeret-billentyűt kötni PS-re, a wireless egér/billentyű, ami kanapétávolságról is használható, elég drága manapság, vezetékessel pedig nem "gyaláznám meg" ;].

    Igaz, én nem is játszok multis shootert, és a moddingból is eléggé kiábrándultam mostanság, a sok elhagyott/kompatibilitást törő, buggyáros mod miatt... már a Skyrim modok se olyanok mint voltak... amellett viszont a Skyrim Anniversary Ed. hozza azt a szintet plusz modok nélkül is ami nekem megfelel - és korábban is kizárólag lore-friendly modokkal játszottam.
    Amúgy meg még mindig van egy középerős PC-m(adatlapomon) amivel egész normális szinten tudok 4K-ban is játszani az általam tolt játékokkal, különösen úgy, hogy az erőforrásigényesebb játékokat simán megvehetem inkább PS5-re.

    A konzol valóban nem tudja 100%-ban kiváltani a PC-s játékokat, de ez nem is célja. Viszont a PC ugyanúgy nem tudja 100%-ban kiváltani a konzolos játékokat - ami persze szintén nem célja(különben a Microsoft nem gyártana konzolt).
    Szerintem az emberek felének-2/3-ámak bőven megfelelő lehet játékra egy konzol, további 1/4-üknek egy konzol-PC kombináció, és csak úgy 10-15% olyan "pro gamer" van, akinek az igényeit csak egy high-end PC szolgálja ki. Hangsúlyozom, szerintem.
    Emellett persze ott van a "nincs szükségem rá, de akarom" életérzés, ami "túlvásárlásra" készteti az embereket, és ennek nem mindenki tud állandóan ellenállni...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák