Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz Drizzt #27 üzenetére

    Én ilyenkor szoktam 25 forintot adni a kezébe és TOVÁBB!!!
    Voltam már munka nélkül életemben, de eszembe nem jutott volna, hogy ellenőrnek álljak. Akkor már inkább villamosvezetőnek, ha választani kellene. El sem tudom hinni, hogy emberek nyugodt szívvel hajtják este párnára a fejüket úgy, hogy egész nap más embereket ...szogattak. Tudom, hogy ez is egy munka, tudom, hogy évente több tízezer bliccelő van, tudom, hogy ez több tízmillió forint kiesés egy gazdasági társaságnak, de akkor sem tudom megérteni. És az a sötétség ami melléjük párosul! Bp-től 15 kilóméterre kéri a volán bérletem az ember és oda is adom neki. Az egyik oldalon a távolsági, másikon a BKV. Erre nézi a BKV-t, és kérdezi, hogy mi ez??? Szerinted? Fordítsd meg, ott a megfejtés! Jaaa. Amikor nem volt még bérletem, Pesten én még régi megmaradt 120 Ft os jeggyel is jártam és dobtam egy ötvenest az ellenőrnek, hogy adja oda az Aba úrnak, ha arra jár!

    u.i.: az a kérdés jár a felemben, ha buszon ülök, hogy a 14 600 Ft-os 25 kilóméteres volán és a 7 350 Ft-os BKV bérletemért milyen szolgáltatást is kapok? Mert hogy a 20 ból kb 4 napot ezért dolgozom.

    [Szerkesztve]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák