Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aprokaroka87

    nagyúr

    válasz SztiviVander #76436 üzenetére

    Valószínűleg jóval több lett azon ügyfelek száma akik jobban ki használják a korlátlan mobilnet lehetőségeit.

  • dchard

    veterán

    válasz SztiviVander #76436 üzenetére

    Ugyanazt ismételgeted:

    Én nem adtam el neked semmit, a vodafone pedig ha jól értem 10megás csomagot adott el neked. Ha nem tetszik, vegyél drágábban olyan csomagot amiben nincs korlát. És egyik app vendor sem mondta azt neked, hogy a netflixes komplett évadot mobilnetről töltsd le. Talán lehet pont az a cache-elés értelme, hogy pont NE mobilneten csináld. A saját példád, ezt sem én találtam ki.

    " ha szerinted ennyire fejleszt és plusz kapacitást növel meg minden földi jót, akkor miért az a tapasztalat hogy egyre lassabb a hálózat meg miért kell hirtelen agybafőbe korlátozni mindenkit?"

    Megint összekevered a szezont a fazonnal. A ténymegállapítás annyi, hogy a plusz freki plusz kapacitás, ami szerinted nem ér semmit ami műszaki nonszensz. Az hogy ezt hol kapcsolja be a szolgáltató az egy másik kérdés. Lehet hogy nálad lópikula fejlesztés sem volt még. Az meg hogy itt hárman panaszkodnak, nem reprezentatív semmire sem.

    "Akkor? Megjöttek a bevándorlók vagy mi?"

    Nyár van, mennek az emberek telekre, nyaralni stb. Ilyenor a vidéki állomásokon számöttevően nő a kapacitás igény és a torlódás is, a Balaton és Velencei tó, Tisza tó extrém de nem egyedülálló példája ennek a jelenségnek minden szolgáltatónál. De ez a megjegyzésed is sokat elárul...

    "Napközben pedig biztos nem torrentezni jönnek ide az emberek rengeteg korlátlan XXL meg red free 5g előfizetéssel, hanem szimplán dolgozni."

    Nincs jelentőssége a forgalom típusának, csak a mennyiségének. A szolgáltatót pont nem érdekli, hogy te 100GB-ot letorrentezel vagy lenetflixezel. A 100GB az 100GB. Rajtad kívül senki nem beszél torrentről egyébként.

    "Ami viszont tény hogy hónapikig elbírta, amint lekapcsolták a 3G-t és lett belőle ("fejlesztés" ugye) earfcn500 azóta egy foshalom lett napközben b1,b3,b20 egyformán. "

    Tehát az az állítás, hogy a plusz 4G kapacitástól neked szarabb lett a 4G? Hát erre nehéz komoly fejjel mit mondani... A "betáp" meg hogy lenne már egyre kevesebb? Hova tűnik el? Azt fel sem tételezed, hogy esetleg más is rárepült az XXL-re ennyi pénzért, és el is kezdték használni az eredmény pedig az amit érzékelsz?

    A wifis példád műszaki nonszensz...

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák