Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz radio100jozs #45759 üzenetére

    Embertárs (!). Te, nem érted. Te vagy leragadva. A helyzet -ami az én esetem- az teljesen legális. De, ha ehhez nincs gyomrod, hogy megemésszed, akkor tudom ajánlani kiváló gyógyító intézményeink, valamely belgyógyászati osztályát. Ezek mindegyikében, kíváló munkát végeznek.

    Nincs megtévesztés, mert családtagokét (ki-ki a maga nevére maxolhat 10db -ot) éppen úgy lehet használnom. Nem meríti ki a Btk. -t sem, mert nem történt csalás. Ez, ebben a formában, eddig a darabszámig még 1 személynek is legális (én 8db -ot említettem). Innentől kezdve a többi sem releváns.

    Amennyiben nem vakon, az észt osztani próbáltad volna, hanem vagy magad tovább gondolod, vagy előbb kérdezel, hogy több, és főleg érdemi infód legyen.... →akkor most nem lennél ebben a helyzetben. Próbáltuk felhívni a figyelmedet. Utána nézhettél, visszaolvashattál volna, gyűjthettél volna érdemi infót máshonnan, de Te ezt nem tetted meg. De(!) bedobhattad volna az infó csomagodat új hsz -ként is, nem másnak válaszolva ... →De ezt sem így tetted. Stb,stb,stb...
    Megvoltak a civilizált, értelmes körök, hogy a figyelmedet az ön-kiigazításra felhívjuk, de mindez hiába, mert neked lement a roló, és "nehogymá a másiké legyen az utolsó szó (!)". Illetve nincs az a helyzet, amiből ne próbálnál meg "jól kijönni.." →ezek mind ismerősek, amikor azt látod, aki a tükörből néz vissza rád. Ezt mindenki más is látja, csak Te nem.

    Ilyen előzmények ellenére, Te javaslatot tettél most, hogy én mit tegyek (például: " ... meghúznám magamat a helyedben..."). Ez is tetszik (!) 😃 .
    Én is teszek egyet, és akkor talán befejezed ezt a méltaltlan értetlenkedésd.:
    Menj vissza a kétbetűs helységedbe, a fajanszod mellé, és állj továbbra is ott. Az, az a szint, ahol "belevaló fiiú lehetsz" ... -és véltelenül sem az, amit itt most próbálsz beállítani magadról ...

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz radio100jozs #45759 üzenetére

    "2, van egy Btk, ami kimondja, hogy ez kimeríti a csalás bűncselekmény kategóriát,"

    Az 1-esben igazad van, de ebben a 2-esben szerintem teljesen tévedsz. De ez teljesen offtopik, és mind a ketten csak a véleményünket tudjuk leírni. Én ezt kihangsúlyozom, hogy a véleményemet írom le, te se tegyél úgy, mintha biztos igazad lenne. Szerintem nincs is.

Új hozzászólás Aktív témák