Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz kovacsmi_74 #104951 üzenetére

    Igazad volt! De ez így elég béna kijelzés. Eddig is külön csíkon volt, de ha elfogyott, ottmaradt csak 0-val.

    Amúgy azért is hittem el, hogy lecsökkent, mert aznap voltunk átszerződni a MÁV-os díjcsomagra, és 2 ügyintéző is dolgozott rajta, de mindkettő bakizott nem kicsit...
    Az első aktívan hagyta az egyik előfizetésen a 400 MB-os netet, ezt otthon vettem észre az appban, de szürke volt a kikapcsolás gomb. Mondjuk du amúgy is visszamentem, hogy tesómmal elintézzük az Ő előfizetése én nevemre íratását. Akkor említettem, hogy ez aktív maradt, kapcsolja ki. Kikapcsolta. Mondtam, hogy tesómnál is ugyanez van, a +3Gb-os netet kapcsolja ki. "Kikapcsolta, de az amúgy is régi portfóliós csomag volt." (Nem tudom a kettő hogy kapcsolódik egymáshoz.)

    Erre kijöttünk, rá 10p-el látom, hogy azon is továbbra is aktív a plusz net....... Igaz ebben az esetben az App-ban ki lehetett kapcsolni. De tényleg elszomorító, hogy ennyire nem figyelnek...( vagy bocs a feltételezésért, de ez már szándékos...)

Új hozzászólás Aktív témák