Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Nem vártam meg ameddig lejár a hűségem Telekomnál, hanem pár hónapja vettem iStyle-ba egy iPhone 6-ot.

    Attól függetlenül most megnéztem hogy mégis mennyi lenne az iPhone 6 ha a Telekomnál venném ( júli végén járt le a 21 hónap ). Új előfizetőként is 219 990ft, illetve ha belépek az online felületre, a gép is ezt az árat ajánlja fel szerződéshosszabbításra. Pedig platinás vagyok..
    De ezek szerint Telekom pont leszarja hogy x éve előfizető vagyok, és úgy akarok telefont venni, vagy pedig újonnan megyek hozzájuk, mivel az ár egy és ugyanaz. Nevetséges az egész komolyan..

    Azért írtam nekik üzenetet hogy kb. 5 éve előfizető vagyok, platinás vagyok, és miért ugyanazon az áron kapom meg a telefont, mint egy új előfizető.

    Válasz

    "Kedvezményes készülékcsere menüpontot kiválasztva, egy nagyobb csomagra vállalt hűségnyilatkozat esetén még kedvezőbb az ár."

    Ezt értem, de ha új előfizetőként is a nagyobb tarifacsomagot választom, akkor is ugyanannyi lesz az ár. Úgy látszik nekik is csak addig jó az előfizető ameddig szerződést köt velük..

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák