Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spirit007

    senior tag

    Sziasztok!

    Domino 5 csomagos SIM-et szeretnék vásárolni, ami jelenleg Quick SIM kártyat vásárlásával abszolválható.
    Nos, munkából hazafelé bementem egy T-pontba ahol nem árulnak ilyet... de annyi felvilágosítást kaptam, hogy benzinkutaknál és újságosoknál kapható.
    -nyilván PR-esek nem ismerték a klasszikus szoci reklámot : "cipőt a cipőboltból" -ők úgy gondolják : cipőt a zöldségestől :)
    Ezek után haza felé még bementem három benzinkútra -egyiken sem volt, valamint egy újságoshoz, ahol szintén csak nézett a hölgy mint vett nyúl a zsákban.
    Itthon gyorsan elkezdet nézegetni a honlapjukat de szinte semmi infó nincs ezekről a bizonyos _kijelölt_ helyekről csak ennyi:

    "Az ország több száz benzinkútján (pl. kijelölt MOL és Shell kutaknál), a Kupon Portfólió partnereinél, kijelölt újságárusoknál és egyéb értékesítési helyeken vásárolható meg. Fontos! A Domino Quick nem kapható a T-Pontokban és a T-Mobile partner üzletekben"

    Valaki tudna egy linket, vagy pár címet/üzletet Üllő 20km-es körzetében, ahol tutira vehetnék ilyen kártyát?

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák