Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lesliefox

    csendes tag

    Sziasztok!
    Döntésképtelen vagyok... Jelenleg Telenor felhasználó vagyok és lehet hogy átváltanák a Telekomra ha valóban megérné.Fontos leszögeznem, hogy DIGI van otthoni szolgáltatásként de ebben is tudok rugalmasabb lenni. Van jó pár ismerősöm aki dolgozott vagy ált kapcsolatban a Telekommal és említettek olyan rejtett csomagokat(ezek 2-3 évvel ezelőtti információk) amelyeket hosszas huza-vona után vagy alkudozás/fenyegetőzés után hoztak fel lehetőségként az ügyintézők. Gondolok itt Hiéna, Spec1,Spec2,Spec3... Az valóban így van hogy vannak a meghírdetett csomagok és az ilyen rejtett csomagok? Érdemes ezeket feszegetni? Az az igazság, hogy elegem van abból, hogy beszélek egy ügyintézővel és ad egy "egyszeri és kihagyhatatlan ajánlatot" és ez teljesen megegyezik azzal amit én össze tudok kattingatni a weboldalon tehát nem igazán annyira egyszeri... Értem én hogy kvóta meg minden, de ha kicsit tájékozottabb vagyok ebben a témában, miért akarja mindenki eladni nekem, hogy a döglött ló alszik ? Mellesleg ti mit tanácsoltok, érdemes átváltani Telekomra?

    Köszönöm a válaszotokat előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák