Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Theory66

    aktív tag

    válasz Indiant #20382 üzenetére

    Mivel a tankerületé az eszköz, és a tanároknál csak felhasználásra van, nagyon nem tehetsz semmit, mert olyan mintha iskolai laptop lenne. Inkább örülj neki hogy van mellette support, és nem neked kell szerelgetni, hanem küldenek érte futárt, és vissza is hozzák. Ha meg szoftveres gond van feltolod a hozzájuk tartozó telepítőt amiben benne van minden.

  • Tamy

    senior tag

    válasz Indiant #20382 üzenetére

    +1, le is passzoltam a beüzemelésüket. Bár én végül mégis kaptam, alá is írtam egy átvételi papírt, mint tanár, ami vicces, mert nem vagyok az. Gondolom csak így tudták a nevemre írni. Az volt a sztori, hogy arról kell majd menedzselni a tableteket, de azt még senki nem tudja, hogy pontosan mit is kell rajta menedzselni. Én úgy tudom ki lett kötve, hogy az 5.-esek használhatják csak. Az a töltőállomás bár jobb, mint ha 30 db töltőt kellene bedugni (hová?), így is kissé elborult kivitelezés a fiókokba - általam - befűzködött usb kábelekkel. Én úgy képzeltem el, hogy egy dokkoló lesz, amibe csak beleállítják őket. Így a kábelekből írtó nagy keszekuszaság lesz, már látom előre.

    Más: Félig meddig beüzemelésre került nálunk is a wifi, bár még az optikai modul hiányzik, a főépületben működhetne a dolog, csak én húztam ki, mert a vendég wifihez még nincs jelszó. Tegnap egy próba erejéig bedugtam, de semmilyen SSID-et nem sugárzott. Vártam egy csomót, az AP a szivárvány minden színében pompázott (piros-sárga-zöld), de semmi. A Dashboard-on még csak magamat vittem fel, esetleg kell neki egy újraindítás is?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák