Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz FerNandor #18442 üzenetére

    ha a közeljövöben Pécs felé jössz kirándulni vagy valamiért, szólj, megbeszélhetem haverral, hogy megnézze CLIP-pel.
    meg van egy szerintem jó elektromos ember is, Renault-kat is javít, neki is Renault-ja van, voltam már nála, amikor a Clióban szarakodott az immo (megnézte és megcserélt 2 relét.. szóval ért szerintem a dolgához) meg az átvezetöben kábelt forrasztani.

    megkérdeztem egy helyen, 4500Ft a futómüállítás, szerintem hétfön el is viszem, hátha kell állítani, nehogy félrekopjanak a gumik.

    [ Szerkesztve ]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

  • SocketA

    aktív tag

    válasz FerNandor #18442 üzenetére

    FerNandor Mult heten csutortokon, amikor osszeraktuk a kocsi jobb oldalat, akkor elvittem Renaulthoz, de ott nem tudtak fogadni, mivel csak 2 muszeruk van, az egyik hibas, a masik akkor jott javitasbol es meg tesztelgettek.
    Atmentem a Bosch szervizbe, ott hoztak valami nagy laptopot, mutogattak, hogy miket dob ki. De mivel minden zagyvasag volt, kertem, hogy toroljek ki, nezzuk meg, hogy visszajon-e. De nem tudtak torolni egyiket se.
    Masnap derult ki, hogy a kocsi bal oldalada tovabbra is vizben all. Nem tudom, hogy emiatt nem tudtak torolni, vagy benak, de a lenyegen nem valtoztat.

    Aztan most mindenki mondja, hogy ide menjek, oda menjek, utazgassak 500km-t Maglodra, meg 1-2 het alatt csinaljak meg, stb stb...

    Nekem nem er annyit az egesz, mert - kerdesedre valaszolva - a Service lampan es az Electronic Fault uzeneten kivul semmi baja a kocsinak. A fogyasztast nezegetem, de tegnap is lehuztam az akksit (mert kicsereltem az egyik biztositekot) 9.8-rol indult a fogyasztas, de este mar 9.2-nel allt. Tegnap tankoltam, es mostmar normalisan hasznaljuk a kocsit, meglatjuk majd, hogy mennyit eszik.

    Szoval szeretnem a hibakodot kiuttetni, csak nem akarok megint feleslegesen fizetni. Vagy tuti, hogy a Renault ki tudja torolni a hibakodot?

    Szerk.: Koszi a felajanlast, de Pecs nekem nagyon messze van, nem hiszem, hogy mostanaban mennek arra! De tenyleg koszi ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák