Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    válasz angyalpc2 #88709 üzenetére

    Érdekes kérdés ez, biztosan vannak általad leírt emberek is.

    Természetesen nekem is elegendő lenne a jelen életvitelem mellett, egy 1.5dci clio (ezt diktálná az ésszerűség is). Erre fel vettem egy 1.8tce talismant, ráadásul kombit (azért, mert ez tetszett).

    Ez az elég a kisauto, meg mindenre jó egy megane, addig állja meg a helyét, amíg nem használsz egy kategóriával fentebbi autót. Onnantól elvárás lesz (könnyű a jót megszokni) annak a tudása, minden téren.
    Nekem a laguna3 után egyértelmű volt, hogy megane4 nem lesz (volt/van lehetőségem próbálgatni, nem kell).
    És akkor motorikusan.... ha átugrottunk ezen a kis autó/nagy autó elmélkedésen, és nagy autót veszünk, akkor még ott a motor.
    1.5dci/1.6dci bőven elegendő lett volna a talismanból, de ez már inkább elvakultság/fanatizmus/stb., hogy mégis 1.8tce lett.

    Ugye lehet venni ésszerűen autót, lehet venni úgy, ahogy te leírtad: kivagyiságból, meg lehet szívből/fanatizmusból.

    Nagyon sokat gyötrődtem rajta én is, hogy valami ésszerű irányt célzok meg (nagyon sokat gondolkodtam toyota hybrid+cvt kombón) , de eddig örülök, hogynem tettem.

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák