Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Ilyen lehet a Samsung Galaxy Watch7 Ultra

    ma Renderképek mutatják meg a Samsung júliusban megjelenő új felső kategóriás okosóráját.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1esel

    csendes tag

    Sziasztok!
    Páromnak lejárt a hűségideje a Yettelnél.(2 év volt) Időközben mi kiköltöztünk Franciaországba és szeretnénk neki új telefonszámot venni, de persze a jelenlegi telefont szeretnénk megtartani.
    Olvastam, hogy ez csak személyesen lehet az üzletükben elintézni.
    Ez tuti? Nincs rá valami kerülő megoldás?

    Ezért nem igazán szeretnénk hazamenni és kitudja, hogy mikor fogunk :(. Én naívan azt hittem, hogy egy telefonhívással el lehet intézni :( .

    Köszönöm a segítséget! :R

    Értem persze, hogy nagybetűkkel írják, hogy "csak személyesen". Csak na mégis, hátha valaki tud valamit vagy van tapasztalata.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok...

Új hozzászólás Aktív témák