Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    válasz Somatom #54292 üzenetére

    "ha fizetünk a MyTV adatforgalmáért, akkor miért kell további adatot vásárolni ahhoz, hogy a MyTV -t használjuk?"
    Én úgy gondolom azért, mert amikor elfogy az általános célú adatkereted, akkor úgy oldják meg, hogy ne tudd tovább használni a neted, hogy "lelövik" (nullára lassítják), kvázi onnantól kezdve nincs interneted, amin nézhetnéd a mytv-t. Mert a MyTV a korlátlan adatforgalmat mostantól már szigorúan csak akkor tudja biztosítani, ha van alatta működő netkapcsolat. Így értettem azt, hogy kell internet (szolgáltatás) ahhoz, hogy menjen a mytv (szintén szolgáltatás). Eddig meg volt különböztetve a MyTV úgy, hogy az elfogyott adatkeret ellenére is működött tovább, innentől (a netsemlegesség jegyében) ez megszűnik, ezért kell (majd) további adat, hogy újra beinduljon a net és lehessen rajta forgalmazni.
    (De tényleg, nyugodtan javítsatok ki, ha nem így van. Nem állítom h ezek a tények, én csak leírom, ÉN hogyan látom, azért is szálltam be a vitába, hogy megtárgyaljuk és a végére jussunk a témának :) )

    Szóval a változás a következő helyzetet eredményezi, ha minden igaz:
    - Ha van általános célú adatkereted, bármire használhatod. A MyTV azonban nem fogyaszt belőle, ilyen értelemben korlátlan (ez még egy határozatlan ideig érvényes kedvezmény)
    - Ha elfogyott az előbb említett adatkeret, vagyis megállt a neted, semmit nem használhatsz tovább (ezzel lépnek a netsemlegesség irányába)

    Gondolom idővel a megmaradt adatforgalmi kedvezményt is el fogják kaszálni, hiszen innen indult az egész probléma és variálás, ahogy írtad is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák