Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Viktor0610 #106170 üzenetére

    Gyártó??? A Routert nem a ZTE frissíti, hanem a Yettel!
    Nekünk pár hónapja csinálta meg egy telefonos ügyintéző a hibák miatt. Ezért is tiltottam le utána az auto frissítést, hogy csak figyelmeztessen, mert örültem, hogy hogy végre jó volt akkor.

    Elég lett volna, ha szerződéskötésnél egy leírást nyomnak a kezünkbe, (vagy online user manual írná), hogy Yettelnél/ZTE-nél ilyen hosszabb ideig történik a FW frissítés és nem csak átlagos 1 perces restart, mint az megszokott máshol, amit észre sem veszel és nem is kell a felhasználónak kikapcsolni. Nem tudom itt mi történt.
    Sokan nem értik a lényeget. :)) Az egy dolog, hogy felül lett bírálva a beállításom, nem azért akadtam ki, hanem mert nem normális ideig történt a frissítés, hanem vártam kb 4-5 percet és még akkor is csak villogtak a ledek egymás után, mintha megzavarodott volna. Ki kellett kapcsolnom és akkor megsérülhetett volna. Köztudott és a Routeres topikok is tele vannak elrontott FW frissítés utáni behalt eszközökkel. Egyiknél sem volt backup...

    Ezen szerintem nem a gyári FW van. A ZTE oldalán DL_MC801A_STC_SAV1.00.01

    Ahogy elnézem sokan nem érzik a súlyát, mennyire nem egyszerű cseréltetni a Yettelnél, mint ahogy azt gondoltam korábban, hogy beviszed és kapsz újat. Leadod, bevizsgálás x nap,hét, addig neked nincs szolgáltatás, ha nincs saját eszközöd, aztán ha azt állapítják meg te rontottad el,akkor fizetned kell. Cserélni sem tudnak olyat, ami már nincs nekik....... pár hete írta itt valaki.

Új hozzászólás Aktív témák