Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katicza

    tag

    válasz martonl #96147 üzenetére

    Soha az életemben nem érdekelt a játék. A környék elég zsúfolt. Több egyetem, lakótelepes rész, rengeteg új építésű társasház. Klinikák stb. Nem egy ritkán lakott valami. Nekem elég ha két tablet, két laptop és tv felcsatlakozik, ha nagyritkán videót kell szerkesztenem és az elkészült anyagok (ami legrosszabb esetben akár 10-15Gb) fel tudjam tölteni, torrentezni nagyon ritkán szoktam. Neten youtube, zenék és olvasás ami megy. Nálam semmi extra nincs, csak a visszaesett és ingadozó sebességgel nem voltam kibékülve. Most, hogy az eredeti sebességek visszaálltak és a jövő héten várható még a környéken hálózatfejlesztés, bizakodóvá tett. Eddig kábelem volt. UPC/Vodafone amit alig vártam, hogy kiköthessek. Telekom van még amit sosem vállalnék. Kényelmi szempontból tökéletesen megfelel, és egy számlán minden szolgáltatás. Videókonferenciám sem volt soha, de a szomszéd gyerekek covid alatt az online oktatást lenyomták tableten mobilneten gond nélkül. A tv közvetítés meg legyen a smucig társaságok dolga, hogy nem műholdon továbbítanak. Szoktam találkozni közvetítőkocsikkal a belvárosban, azokon ott a tányér és használják is. De szokás egy személyautóval kivinni két három főt és azok tényleg a mobillal szerencsétlenkednek. Az számomra is borzasztó de nem az én dolgom. A yettelben még sok lehetőség van, és ha sikeres hálózatfejlesztést csinál akkor sok új szolgáltatást is bevezethet. Visszatérve a kábeles netre, nekem nagyon sok gondom volt vele, amikor volt. Mert sajnos rengeteg kimaradás volt az elmúlt években.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák