Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanglee001

    addikt

    amit ajánlottatok huawei 5377 sajna sehol nem tudom beszerezni.
    viszont találtam ezt a leírásba is benne van hogy 10wifi és 1 vezetékes netkapcsolat usb-n keresztül. meg a régeben linkelt zyxek ami szintén rádugható a gépre, de erre sem megy antenna, viszont a tplink csak ismertebb (mondjuk ettől nem feltétlen jobb is)
    viszont erre nem csatlakoztatható antenna, vagy legalábbis nem találtam róla infót.
    vajon van e legalább akkora jelerőssége mint a huawei b525nek? mert ennek le vannak írva az adatai de a huaweinek sehol sem találom ezeket a specifikációit. :((( viszont a tplink 2100mhz LTE a huawei 2600mhz LTE ez is számít valamit? sajna nem értek hozzá nem fontos a sebesség egy 10/1 net is bőven elég csak a pingem legyen a lehető legkissebb és legstabilabb, emiatt kábellel menjen a géprecsatlakozás és kompakt legyen usbről kapja az áramot is, valamit tudtok ajánlani ami beszerezhető magyar boltban :R

    papen: nemtudom én is szívtam vele semmit sem engedett állítani ujraadta a gyorsbeállítás menüt mindíg, aztán egyszer végigmentem minden lépésen és az utolsó oldalon azt a jelszót használtam amit az ügyfélszolgálaton megadtam 4db számjegy és aztán már nem adta újra a gyorsbeállításokat, és személyre tudtam szabni mindent amit akartam, azóta se tudok belépni a routerbe rossz felhasználói név/jelszó :DDD de be van állítva minden, nem is foglalkozok vele tovább

    [ Szerkesztve ]

    netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Új hozzászólás Aktív témák