Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofene

    aktív tag

    válasz Integra #679 üzenetére

    Persze, hogy elnézek! Sőt ott is akarom megvenni, csak kellett valami kiindulási alap, hogy tudjam mégis mennyi pénzzel számoljak a keretre és ez lett az említett weblap! Mellesleg szerintem én is maradok a Carl Zeiss lencséimnél (nyilván újaknál amit majd az új keretbe csiszoltatok bele), de a Zeiss termékekkel nagyon-nagyon megvagyok elégedve!
    (Basszus, minél többet írok ebbe a topikba és gondolkozom, hogy milyen megoldás kéne egyre inkább azt érzem, hogy 100k :Y alatt nem úszom meg ezt a szemüvegvásárlást, de remélem legalább 7 évre letudom a dolgot)

    joe69: köszi a linket! Ezen is találtam 1-2 nagyon király szemcsit csak éppen az árakat nem tudom, de sebaj, holnap Andrássy u. 7 alatt kezdek aztán kiválasztok valami fincsi szemüt!

    Volt már itt valaki aki használtan vett szemüvegkeretet vagy napszemüt? Mert én valahogy nem tudom elképzelni, hogy használtan vegyem, mert hardware-t ok, de ruhát vagy szemüveget? Azok olyan személyes holmik. Jó tudom sokan nem engedhetik meg maguknak, és végülis itt a kérdés lényege: Jobban megéri akár használtan is egy Oakley keret 30kért mint annyiért egy vadonás új de kevésbé neves szemüveg?

Új hozzászólás Aktív témák