Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X-metal

    csendes tag

    válasz gaborcsu #24013 üzenetére

    Hát, a képek alapján nem nagyon lehet belekötni, talán csak az lehet zavaró, hogy a szár csatlakoztatásánál nagyon kiáll a csavar a keretből. A középrész ínbuszos része az stimmel. A színével engem nem győzött meg...
    Plusz az a gravírozás a száron. Annak középen kellene lennie szerintem. 100%ra ne legyél meggyőzve arról, hogy eredeti. A csavarok milyen fejűek? Elvileg a szár csavarjainak Torx-osnak (6X60) kellene lenniük, meg a lencsebefogónál lévőknek is.

    Abban biztos vagyok, hogy a Carbon anyagában színezett! Itt van két kép, ez egy Carbon Juli keret, amiről megpróbáltam eltüntetni a bevonatot: A maró anyagok ( Cromofag, hígítok) nem segítettek, csiszolással is csak világosodott.

    A LAB-ban van most összerakva egy Carbon Fire Polarized, X-Aquared, azzal össze lehetne hasonlítani. :K

    A mobilon fórumozóktól elnézést a nagyméretű kép miatt, azért ekkora, hogy bele lehessen nagyítani.....

    [ Szerkesztve ]

    Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Új hozzászólás Aktív témák