Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz nfsu17 #119 üzenetére

    Plusz egy szavazat az Oly-ra, ahogy nézegettem mostanában, most a következők között választanék: Oly E300/330/500 egy 14-45/50-150 obiszettel, vagy a KonicaMinolta 7D lenne még az esélyes, csak ezek után jönne a 350D/70Ds, majd D50/KonicaMinolta 5D párosok. Sajna egyelőre nincs rá keret :((, bár ami azt illeti elvagyok én jelenleg az S7000-rel is.

    Az az igazi kérdés, hogy később akarsz-e még legalább 2-szer ennyit rákölteni obikra, vagy nem. Ugyanis ha nem, akkor szerintem megleszel pl az Oly szettel is bőven, ha igen, akkor viszont legalább egy D70-et javaslok. Azért jelenleg nagyobb a választék a Nikon/Canon háza táján. Vagy nézd meg a KM 7D-t, cuki kis masina;), csak hát ahogy kiveszem, az alsóbb régiók után érdeklődsz, és ebben a tekintetben az Oly verhetetlen, adott képminőség mellett (váz + kit-obik együtt).

    Tudom, egy Nikon topikban ilyet mondani nem szép, de ha ez van... Természetesen, ha nagyobb a keret, akkor már az egyébb apró-cseprő dolgok sokkal nagyobb súllyal esnek a latba.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Aktív témák