Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz csiga997 #976 üzenetére

    ''Azt, meg, hogy a D200 és a D70 kb ugyanakkora akkor ugyanannyit és kéne tudniuk te sem gondolhattad komolyan... ''

    Ne magyarázd félre amit írtam, bár így sokkal látványosabb. :)
    Azt írtam, hogy ugyanakkorák, az egyikben meg lehetett valósítani, a másikban meg nem. nem azt, hogy ugyanannyit kéne tudniuk. Ilyen alantas ütéseket ne próbáljunk meg bevinni ha lehet kérnem. :(((

    A szoftver, és az ő kifejlesztése, és az ő tervezésük. Biztos hogy nem volt ingyen a nikonnak, ebben egészen biztos vagyok. Biztos, hogy ezt a befektetést vissza is akarja kapni, ez is természetes. Csak könyörgöm, azt is mellé kell tenni, hogy a konkurenciánál ezeket a befektetéseket ugyanúgy megtették, a kis vázakba, és valószínűleg nem fognak bele tönkremenni, még azt is megkockáztatom, hogy lehet hogy nyereségesek. Lehet olyat csinálni, hogy szopatjuk a kuncsaftot, csak akkor lehet hogy a kuncsaft pontosan azt csinálja, amit te írtál, ledobbant a konkurenciához.

    Teljes komolysággal, ha most számottevő veszteség nélkül ki tudnék jönni egy váltásból, akkor azt hiszem áttérnék az olympus E-systemre.

Aktív témák