Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Louro #10501 üzenetére

    Először is köszönöm mindenkinek a válaszokat :R

    Érdekes, mert a Royal Canin -ra esküsznek nagyon sokan, viszont még a Whiskastól is drágább eledel :Y
    Lehet sokak szerint meglepő amit most írok, de magamnak sem veszek ilyen drága kajákat :DDD

    Az rendben is van, hogy ne csak egyet próbáljunk ki, de mégis jó volna tudni, hogy mi az amit megetethetek vele, és mi az amit jobb elkerülni?
    Az rendben van, hogy a populáris tápok mind szemetek, de a kevésbé kommersz tápok közül hogyan tudom kiszűrni, hogy melyik az amivel próbálkozhatok?

    bul07 - nem vennék 20kg -s zsákkal biztosan :N Nem csak az anyagiak miatt, hanem azért sem amit Te mondasz. Megereszkedik amint kapcsolatba lép a levegővel. Így van ez a csipszekkel, kekszekkel stb..
    Maximum pár hét alatt elfogyó ropit vennék neki :K

    Az valóban igaz, hogy a macska kevesebbel is beéri, ha rendes tápot kap?
    Valahogy ezt nehezen tudom elhinni, mert az enyémnek bélpokol van, állandóan enne :DDD

    AlexWolf - volt már többször macskánk, nálunk mindig prémium akarom mondani neves kajákat ettek, szép nagyra nőttek és egészségesek voltak, ugyanígy a nagybátyámék macskája is, aki kizárólag Darlingon és joghurton él, már 10+ éves, és nagyon "jól állapotban van" :D

    Ami a házikosztot illeti, a tejfélékkel mi a helyzet?

    Olvastam h a macskák laktózérzékenyek, ezért nem túl jó tejjel etetni őket. Ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Joghurtot esetleg?

    warrior28 - jujj ne is mond :DDD Egész hétvége óta már nálunk az állat, ezért nagyjából ismerem már az étkezési szokásait, reakcióit, amikor etetés van, de amikor felnyitottam tegnap egy Whiskas alutasakos tápot és megszagoltattam vele mielőtt adtam volna neki, teljesen meg volt őrülve. Ordított, nyivákolt, mint akinek az élete múlna rajta, szóval valami biztosan van benne :D Fele ilyen reakciója sem volt, amikor ebédkor nyers csirkemellfoszlányok "potyogtak le" neki :D
    Nem tudom, ezek után hogyan fogom elszoktatni tőle, de ezt az egy tasakot már megetetem vele :DDD

    Én is imádom a mekit, ezért néha szoktam is enni, ha betévedek, a hasonlat valóban releváns, és érthető volt :R

Új hozzászólás Aktív témák