Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Szilágyi84 #3379 üzenetére

    Nekem a bolti hajtott ki, de berohadt a földje teljesen egy idő után és a levelei elkezdtek sárgulni. Azóta kb. ugyanúgy nézett ki, átültettem, büdös volt a földje, és szürke színű, a gyömbér meg szinte átlátszó volt. Most az új földben sem tért magához, ugyanúgy nézett ki egy hónapig, aztán most feladta a harcot. Kicsi az esély, hogy téli álom vagy ilyesmi. Szerintem túlöntöztem. Nem volt alatta víz, de úgy tűnik, hogy felszívja az összes vizet, amit adsz neki, aztán egy idő után már nem bír többet felvenni, és akkor berohad. Én legalábbis erre gyanakszom. A másik amit mondtak, hogy a boltiban növekedés gátló van, ami szintén kinyírja, és amiatt nem tud nőni. Hát nem tudom. Megpróbálom én is majd újra valamikor, de az már valószínűleg rendes anyagból lesz, nem ilyen bolti növekedés gátlósból, hátha azzal többre megyek. A kurkuma is gondolom valami ilyesmi lehet, veszek majd abból is. Az egyik telken az északi oldal elég árnyékos, majd oda ültetek ha már melegebb lesz az idő, hátha ott megmarad.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák