Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz C. s. #1974 üzenetére

    nem a tech, sz@r a ph ( : mióta az új felület van vicceskedik, notebookon is, telefon rendszerén is volt valami móka, nem olyan egyszerű már kijelölni a szöveget mint régebben, de evvan'
    lakókat én nem kérdezem ((( : csak a szomszéd sráccal egyeztettem, mivel rajtam kívül ő dolgozott - és a párja kezdetekben valamennyit -, megterveztem, neki elmondtam, bólintott az esetek 95/-ában és megcsináltuk, ez a jövőben is így lesz, akinek óhaja-sóhaja van lehet beállni v nyakon vágom, idős nénik kivétel, tőlük nyilván nem vártuk el, de azért finoman közöltem velük is amikor nemteccelések' voltak, h locsolshoz nem kell sem erőnlét, sem szakértelem, mégsem láttam rajtunk kívül senkit locsolni, szóval majd mi tudjuk ( : akinek nem tetszik menjen panaszkodni a közösképviselőhöz, pont annyira érdekli mint minket :d mindenkinek úgysem lehet megfelelni, 19 lakás van, de a végeredmény 90-95%-ban mindekinek tetszett
    gyöngykavicsos betonlap került hátra, nm-re nem számoltam, darabra nem volt vészes, "foghíjasan" járdának raktuk le, szépen beleillik a barna mulcsba, eredetileg oda fa járólapokat terveztünk, lehet mondtam korábba, kivágtak apanel előtt egy óriás platánt, felvágták, én kimentettem némi rönköt, meg szép vastag ágakat is, mire szereztem autót ellopták a "lopott" fámat ((( : majd egy bejáró szerűséget talán csinálunk fából, korláttal az emelkedőre, mintha híd lenne, azt nem bánom, h nem fából lett a járda, a betonlap biztos tartósabb, a solnhofeni kő csak dekor lesz, nem kell terhelést bírnia, nem lesz rajta mászkálás
    hortenzia középen volt a sziklakertben, nem csoda h szerencsétlen csak sínylődött, talaj is hitvány benne, nem is locsolták, tűző napot is sokat kap, ez a fajta nem szereti, latin neve talán hydrogenia, v valami hasonló, a vizet szereti nagyon, még hátul az árnyékos helyen is nagy kánikulában öntözni kell rendesen, arra a helyre tökéletesek a liliomok is, de minél több fajta annál szebb az összkép, jelenleg talán 5 fajtám van
    volt ott egy lakásom amit két éve vettem, aztán szétbombáztam és újjáépítettem, közben tavaly megcsináltuk a kertet, lakás árak felmentek menet közben, szóval befejezés előtt inkább eladtam idén tavasszal, röviden ennyi, most meg ha összejön veszek a házban egy használaton kívüli helyiséget, amiből majd csinálok lakást, sok tulaj bérbeadja a lakását , most kettőnek sikerült nem napon barnult egyéneket beköltöztetnie, nem vagyok rasszista, de még az életkedvem is elmegy amikor azzal a nagyon szép ááákcentusukkal' kotkodácsolnak, szóval nagy eséllyel ezt is el fogom adni, vagy nem, de majd kiderül

    szerk:
    nem birtokolom azt a kertet, és mindig az enyém marad, azon nem változtat h van-e ott tulajdonom v nincs :) most sincs aktuálisan, de bármikor megyek ha kedvem van, nem akart még senki elküldeni ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák