Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz C. s. #1965 üzenetére

    az is jó lenne, nyitva hagyna mehetne bele porcsinka , az elvan szárazabb földben is, a jövő zenéje, jövőre elsődlegesen még füvek, árnyékliliomok bővítése, és a világítás lesz a cél, de ehhez is meg kell vennem megint egy lakást ( : illetve lakásnak való most a terv - no meg legalább egy pad, ami már idén kellett volna -, szép nagy köveket is szeretnék, nagyon mutatósak növények körül, de azok is drágák
    ez az anyag annyira nem tetszik, kibélelem xps-sel a belsőt ragasztóhabbal rögzítve és meg fogja tartani a nedvességet, illetve egy-két lyukat hagynék alul, ha többlet víz van el tudjn szivárogni, de ne bántsa a víz a kerítéselemeket, ugyanígy megoldható fával is és akkor nem rohad szét, de xps-sem feltétlen kell, vannak direkt vékony vízzáró lemezek
    a vizes elmélete nem lenne rossz, ha nem dolgoztam volna fóliában lánykoromban', ahol a paradicsomok csepegtetéssel kapták a vizet, sztem a bácsi elsápadt volna azoktl a növényektől, némelyik fa is elbújhatott volna mögöttük, persze kaptak tápot, de nem azon múlik h a vizet alulról kapják vagy sem, ha már természet, tudtommal leginkább csapadék formájában kerül be a talajba felülről
    nebáncsvirágon nem láttam magokat, fagyokig élt, elvileg teleltethető , de nem volt energiám rá, mivel kerítéselembe ültettem, azt nem tudtam csak úgy levinni a pincébe ( :

    szerk:
    a nénik mindig veszekednek valamin, azért nénik ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák